1996 yılından itibaren Cellini 'Ev Tipi Masaj Koltukları''Portatif Masaj Cihazları''Jetonlu Masaj Koltukları' ile 25 yıldır sektöründe lider olmanın gururunu yaşamaktadır.

Masaj Koltuğunda Cellini markası ile güvencemiz altındasınız.

Cellini Masaj Koltuğu sizler için iyi ve doğru olana yönelik çalışmayı, samimiyeti, sadeliği, tutarlılığı, güvenilirliği ve sürekli gelişimi ilke edinerek, tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösterir. Müşteri odaklı profesyonel kadrosu ve amatör heyecanıyla nice 10 yılları tamamlamayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Türkiye ve çevre ülkelerde, dünya standartlarında masaj koltuğu ve masaj cihazları tedarikçiliği yapan lider kuruluş olmak.

Misyonumuz

Müşterilerin bol çeşit, renk, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları, kaliteli hizmet ve yetkin teknik servis aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak sağlıklı ve kaliteli bir yaşam tarzı geliştirmelerine yardımcı olmak; masaj koltuğu ve masaj cihazları pazarını geliştirmek. Masaj koltuklarının ve masaj cihazlarının yakından tanınmasını sağlamak, kullanıcılara sağlayacağı avantajları anlatmak, dolayısı ile müşterilere yaşam standartlarını yükseltmeleri için fikirler ve çözümler sunmak.

CELLINI Masaj Koltuğu sizler için iyi ve doğru olana yönelik çalışmayı, samimiyeti, sadeliği, tutarlılığı, güvenilirliği ve sürekli gelişimi ilke edinerek, tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösterir. Müşteri odaklı profesyonel kadrosu ve amatör heyecanıyla nice 10 yılları tamamlamayı hedeflemektedir.

Güvenilir

Cellini Masaj koltuğunda Hem yedek parça hemde Garanti bakımından güvenilirdir.

Ticari Başarımız

Cellini, Masaj koltukları ve portatif tüm masaj cihazlarının ithalat ve ihracat pazar payının %85’ini elinde tutarak büyük bir Başarı kazanmıştır.

Müşteri Memnuniyeti

Cellini Masaj Koltukları Müşteri Memnuniyeti Odaklı çalışır. Müşterilerimizin isteklerini açık, şeffaf, hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Süresiz Değişim Garantisi

Cellini marka Masaj Koltukları gelişen teknolojileri, konforu ve şıklığı her zaman yaşamanız için ürünlerini süresiz değişim ve upgrade garantisi ile sunmaktadır.


Orijinal Ürün Garantisi
9-taksit
Ücretsiz teslimat
Yetkili teknik servis
Call Now Button
Merhaba, güncel fiyatlar ve kampanyalar hakkında size yardımcı olabilirim.
WhatsApp ile Sorun